неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські виробники представили свою продукцію на виставці озброєння у Багдаді

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

Українські виробники представили свою продукцію на виставці озброєння у Багдаді

views236

13.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Низка державних та приватних українських виробників озброєння та військової техніки представили свою продукцію на виставці ATSO IRAQ 2021 у столиці Іраку Багдаді.

Про це повідомляє Defense Express.

Як інформує видання, Міжнародна виставка ATSO IRAQ 2021 (Anti-Terrorism, Special Operations and Cyber Security) відкрилася 11 вересня і триватиме чотири дні. Організатором об'єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» стала Державна компанія «Прогрес». Також на виставці представлені і приватні виробники з України.

«За словами представників компанії-спецекспортера, які беруть участь у виставці в Іраку, наразі найбільший інтерес відвідувачів української експозиції викликає продукція ДККБ «Луч» (зокрема ПТРК «Скіф»), переносний автоматичний гранатомет УАГ-40 (розроблений КБ «Точні механізми», виготовляється ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському»), розвідувальними БпАК Raybird 3 (від приватної компанії Skyeton), системы РЕБ», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на виставці у Багдаді представляють озброєння власного виробництва понад 500 компаній з 55 країн світу. Крім того, заплановано візити на виставку близько 90 військових делегацій, повідомляє видання.