середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Угорський прем'єр заговорив про ймовірність «відправки миротворчих військ» в Україну: подробиці

Наталя


Політика

Угорський прем'єр заговорив про ймовірність «відправки миротворчих військ» в Україну: подробиці

views81

31.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Европейський Союз нібито впритул наблизився до того, щоб обговорити відправку в Україну «миротворчих військ». Така ініціатива раніше між державами-членами навіть не обговорювалося.

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини, друг російського диктатора володимира путіна Віктор Орбан в коментарі угорському виданню 24.hu.

«Ми близькі до цього, здавалося б, непрохідного кордону» – заявив він.

При цьому Орбан не навів жодних доказів своїх слів – наприклад, про які війська йдеться, які країни готові обговорювати та підтримувати це питання, а замість цього заявив, що безпека Угорщини нібито знаходиться під загрозою через те, що в Україні є ризики «ескалації бойових дій». А «мирна позиція» Угорщини розуміння та підтримки в Європі не знаходить – навпаки, все більше європейських країн відправляють Україні більш вагому військову допомогу.

«Загроза світової війни – це не літературна гіпербола. Це реальна небезпека в цей момент... Кількість країн, що підтримують мир, а не війну, не збільшується» – поскаржився він.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час дискусії з парламентарями висловив підтримку запропонованим Китаєм принципи врегулювання війни в Україні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі