субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Єврокомісії представили новий пакет санкцій проти росії

Наталя


За кордоном , Події , Політика

У Єврокомісії представили новий пакет санкцій проти росії

views90

28.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Європейська комісія запропонувала новий пакет санкцій проти країни-агресора через вторгнення в Україну та проведення незаконних "референдумів" на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Twitter.

"Росія підняла вторгнення в Україну на новий рівень. І ми маємо намір змусити Кремль заплатити ціну за цю подальшу ескалацію. Сьогодні ми пропонуємо новий пакет жорстких санкцій проти Росії", - написала вона.

За її словами, ЄК пропонує розширити список санкцій Євросоюзу проти фізичних та юридичних осіб, які мають відношення до повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Також планується запровадити нові обмеження на торгівлю з РФ, а саме: затвердити нові санкції на імпорт продукції російського виробництва, які позбавлять країну-агресора доходу в розмірі 7 млрд євро та розширити список товарів, експорт яких буде заборонено до Росії (маються на увазі ключові технології, необхідні ведення війни).

Фон дер Ляєн зазначила, що до нового пакету санкцій внесли і додаткові обмеження на надання європейських послуг та заборону для громадян ЄС обіймати керівні посади у російських компаніях.

До пакету обмежень також було додано правову базу для ліміту цін на російську нафту.

"Деякі країни, що розвиваються, все ще потребують постачання російської нафти за низькими цінами. Це обмеження допоможе знизити доходи Росії і зберегти стабільність світових енергетичних ринків", - уточнила чиновниця.

Водночас планується посилити контроль за спробами країни-агресора обійти санкції, які запровадили країни Заходу.

При цьому голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель розповів, що Євросоюз готує санкції проти людей, які допомагали оминати європейські обмеження проти Росії, це можуть бути не лише громадяни РФ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі