п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У військовій адміністрації Київщини заявили про готовність до відбиття нового прориву з півночі

Світлана Макарова


Російська агресія , Політика

У військовій адміністрації Київщини заявили про готовність до відбиття нового прориву з півночі

views58

05.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

На Київщині все робиться для того, щоб у разі повторення вторгнення з півночі війська окупантів не змогли стрімко прорватися до столиці, як це сталося 24 лютого. 

Про це заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, пише РБК-Україна.

"Звичайно, ми врахували ту ситуацію. Усі висновки зроблено. Є розуміння, як це тоді сталося. Відповідно є розуміння того, яким чином цього не допустити, і все для цього робиться", – запевнив він.

Відповідаючи на запитання, наскільки реальною є загроза повторного наступу з Білорусі на Київську область, Кулеба відповів, що загроза буде тепер завжди.

"Ми повинні бути готові будь-якої миті до будь-якого виклику. Можливо, [загроза] зникне після того, як у росії та Білорусі зміняться політичні режими", – додав він.

За словами голови Київської ОВА, практика Ізраїлю показує, що в цьому немає нічого трагічного й на цьому життя не закінчується.

"Просто ми маємо бути постійно готові на випадок загрози. Повторюся: наші сили оборони в області знаходяться на своїх місцях у повній боєздатності. Ситуація контрольована на 100%. А далі – побачимо, ми готові", – підсумував Кулеба.