понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Варшаві відкрили центр освіти для українських біженців

Cіпратов Роман


За кордоном , Суспільство , Переселенці

У Варшаві відкрили центр освіти для українських біженців

views251

25.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

У столиці Польщі Варшаві створили Центр освіти та розвитку для допомоги біженцям з України.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Центр вперше відчинив свої двері 15 червня і працюватиме на регулярній основі. Сюди запрошують дорослих та дітей від 5 років на безкоштовні розвиваючі заняття та консультації. У Центрі Освіти та Розвитку працюють професіонали різних напрямів: від логопедів та педагогів до психіатрів та психологів.

Центр спеціалізується на низці напрямків. Серед них дитячо-юнацький клуб – тут надають соціальну та освітню підтримку дітям з України, проводять майстер-класи, ігри та розвиваючі заняття для дошкільнят. А школярів та підлітків запрошують у талант-клуб – на творчу, художню, акторську та музичну підготовку.

Також здійснюється психолого-педагогічна підтримка – у Центрі намагаються боротися з психологічними травмами, які завдала українцям війна. Проводять прийоми та майстер-класи для дітей та дорослих.

Найближчим часом на базі центру розпочнуть роботу курси польської мови, тренінги для польських та українських вчителів, комп'ютерний кабінет, волонтерський центр.

Центр освіти та розвитку відкрився у Варшаві за адресою Towarowa, 25A, на 2 поверсі офісної будівлі. Найближча станція метро – Rondo daszyńskiego.

Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота – з 09:00 до 16:00, неділя – вихідний. Подробиці про роботу центру та графік занять можна почитати на сторінці Центру у Facebook.