п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Стамбулі щодня відбуваються мітинги на підтримку України

Cіпратов Роман


Суспільство

У Стамбулі щодня відбуваються мітинги на підтримку України

views279

29.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Весь цивілізований світ об'єднався проти кривавого путінського режиму. Україну підтримують не лише уряди демократичних держав, а й пересічні мешканці багатьох країн.

Як повідомляє Армія FM, у Туреччині громадський активіст Ферді Чімен бере активну участь у мітингах на підтримку нашої держави та допомагає новоприбулим українцям.

Як розповів Ферді Чімен, народився і виріс він у Туреччині. Вже шість років працює у Міністерстві транспорту та інфраструктури над проєктом метро. На початку лютого планував відвідати Україну, де має багато друзів, але довелося відкласти подорож.

«Коли закінчиться війна, поїду при першій нагоді. Мені подобається українська культура, яка дуже подібна до моєї турецької. Коли я працював за межами Туреччини, у мене було багато друзів-українців. Моя мрія дитинства побачити місто Прип'ять після Чорнобильської катастрофи», – сказав Ферді.

За словами активіста, щодня о 15:00 за підтримки Українського культурного товариства на площі Одакулі відбуваються мітинги на підтримку України.

«На них ми намагаємося розповісти про дії, які вчинила Росія тиранію та окупацію. Ми хочемо, щоб люди знали про це. Крім того, ми організовуємо допомогу різного типу в Українському товаристві взаємодопомоги для українців, які приїздять в Туреччину, щоб хоча б тимчасово полегшити їхнє перебування тут», – зазначив Ферді Чімен.

Також, за його словами, відбуваються ярмарки, ярмарки-карнавали та семінари, а у закладі для розваг Арсен Люпен Таксім відбувся відкритий аукціон на підтримку України.

«Люди не повинні жити у російському полоні і мають боротися проти російської тиранії. Жити можна в холоді, без їжі, але неможливо жити у неволі. Тому, попри політичні вподобання та проблеми, українці мають бути згуртовані. Вірю, що українці переможуть!» – переконаний активіст.

Як зазначив Ферді Чімен, усі кошти від різних заходів надходять волонтерам та ЗСУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі