четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Сполучених Штатах скасували концертний тур сумнозвісного дуету коміків, які підтримують російську пропаганду

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

У Сполучених Штатах скасували концертний тур сумнозвісного дуету коміків, які підтримують російську пропаганду

views5210

17.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

У США скасували 8 з 9 запланованих концертів комедійного дуету Володимира Данильця та Володимира Моїсеєнка, відомого як "Кролики", через їхню підтримку російської агресії та окупації Криму.

Про це у Фейсбуку написав українець Данило Тонкопій, який нині проживає у Сполучених Штатах.

Зазначається, що тур коміків з України “Дует “Кроликів” Володимира Данильця та Володимира Моїсеєнка мав відбутися у містах США та Канади. Гумористи планували виступити у 9 містах з 21 квітня по 2 травня. 

Проте концерти не відбудуться завдяки українській діаспорі, яка згадала всі зради “кроликів” після 2014 року: від поїздок до окупованого Криму до виступів на російському телебаченні та критики українізації. Жирною крапкою стало інтерв’ю російському пропагандисту Борису Корчевникову, в якому гумористи за 20 днів до повномасштабного російського вторгнення скаржилися на “утиски” і “травлю” за поїздки в росію. У 2015 році “Кроліків” внесли до бази “Миротворець”.

Ініціативна група зв’язалася з концертними майданчиками, зв’язалися з промоутерами, з організаторами туру, підготували листи в мерії. У результаті всі концерти зрадників України “Дуету “Кроликів” скасували.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі