п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Росії головного шамана долучили до пропаганди

Олександр Слов'янець


Події , інформаційна війна

У Росії головного шамана долучили до пропаганди

views315

21.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

У російській пропаганді вже напряму почали використовувати шаманів для виправдання агресії проти України. До цього головним релігійним рушієм підтримки вторгнення була РПЦ під керівництвом патріарха Кирила.      

Видання «Патріот Донбасу» вже писало про те, що російські шамани провели обряди для захисту окупантів від куль.

Верховний шаман Росії Допчун-оол Кара-оол Тюлюшевич настільки сподобався владі своїми виступами на підтримку війни, що вони його запросили на шоу на один з головних пропагандистських каналів «Росія-1». Таке враження, що ідіотизм пропаганди вже досяг свого піку, бо Росія вважає себе перш за все православною країною, а шаманізм – це язичництво. Як це вписується у «скрєпи руського миру» – невідомо.        

У шоу було все: і камлання, і грюкіт у бубон. Але головне для чого його запросили – це озвучення тез російської пропаганди. Це все було представлено, як якесь передбачення майбутнього.

Власне, можна було й не слухати шамана, а послухати будь-яке пропагандистське шоу, де кажуть те ж саме. Ось що з російської пропаганди озвучив Допчун-оол Кара-оол Тюлюшевич:

«Росію ніхто не переможе», «в Україні будуть жити українці, а нацистів приберемо», «Україна буде вільна», «Росія буде допомагати», «інші країни без Росії не зможуть», «Америка звернеться за допомогою до Росії».

Власне, не вистачало лише тверджень про те, що Росія воює з НАТО, а так – повний набір пропагандистських штампів.

Нагадаємо, що у Росії вже думають про баркаси для допомоги угрупуванню на правому березі Дніпра на Херсонщині, а зрадник Царьов стверджує, що старі радянські танки після модернізації витримають удар Javelin.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі