вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Празі відбудеться благодійний концерт «Подаймо руку Україні» на користь Київського військового госпіталю

Мартирос Григорян


За кордоном , Суспільство

У Празі відбудеться благодійний концерт «Подаймо руку Україні» на користь Київського військового госпіталю

views444

22.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

У столиці Чехії 28 вересня з ініціативи українського психолога та волонтера Ростислава Прокоп’юка відбудеться благодійний концерт «Подаймо руку Україні» за участі чеських та українських виконавців. Усі кошти від реалізації квитків передадуть на потреби Київського військового госпіталю.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу» з посиланням на сторінку Посольства України в Чехії у Фейсбуці.

«Допомогти українським військовим зголосилися чеська співачка, переможниця конкурсу краси Міс Чехія 2010 року Їтка Бого, американський джазовий вокаліст і гітарист Аллан Гарріс, чеська стендаперка, ведуча та виконавиця шансону Естер Кочічкова, а також гурт Bohemian Blues Quartet, у виконані якого ви почуєте блюзові стандарти чиказької сцени 50-60-х років минулого століття. У поєднанні з неперевершеними краєвидами на Карлів міст та Празький град, що відкриваються з терас клубу Lávka, концерт обіцяє залишити неперевершені враження!», йдеться в анонсі диппредставництва.

Варто відзначити, що чеську програму доповнять українські виконавці

У концерті візьме участь молода українська виконавиця SOWA, яка прийшла в шоу-бізнес лише на початку минулого року, проте вже встигла стати улюбленицею провідних українських хіт-парадів.

Програмою вечора планується виступ молодого актора, співака, переможця цьогорічного талант-шоу «Голос країни» Сергія Лазановського, що виступає під псевдонімом RIDNYI.

Також на гостей благодійного концерту чекають виступ українського та чеського оперного співака Слави Корсака, якого ви вже могли почути на українських акціях чи зі сцени Національного театру в Празі.

Зазначимо, що окрім концертної програми присутні зможуть оглянути виставку картин та фотографій Ростислава Прокоп’юка. Всі кошти від продажу яких також буде перераховано на потреби військового госпіталю.

Користуючись нагодою, хотілося би нагадати, що організатор заходу: українська організація в Празі Fórum kultur, Ростислав Прокоп’юк.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі