неділя, 29 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Польщі спростували фейк про «потоки українських біженців», які тікають до білорусі

Наталя


Суспільство , Події , інформаційна війна

У Польщі спростували фейк про «потоки українських біженців», які тікають до білорусі

views204

27.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Білоруська пропаганда поширює дезінформацію, що нібито "потоки біженців з України" намагаються прорватися до їхньої країни через Польщу. Проте така інформація не відповідає дійсності.

Про це повідомив уповноважений уряду Польщі з питань захисту інформаційного простору країни Станіслав Жарин у Твіттері.

Як зазначає Жарин, білоруська пропаганда продовжує фальсифікувати реальність, зокрема щодо ролі білорусі у війні проти України. Він зауважив, що на сайті білоруського прикордонного комітету опубліковано повідомлення про нібито масову міграцію українців до білорусі.

«На графіку відображено сфальсифіковану кількість українських біженців, які виїхали до білорусі. Згідно з інформацією про міграційний рух, до білорусі прибули понад 60 тис. українців, зокрема майже 40 тис. мали їхати через Польщу»,- зазначив польський урядовець.

За словами Жарина, білоруська пропаганда знову натякає на те, що українці, які рятуються від російської агресії, шукають прихистку в Білорусі, сприймаючи цю країну як безпечнішу за країни ЄС. Зокрема, у мінську прямо вказують, що українські біженці нібито прибули до білорусі через країни ЄС.

«Мінськ здійснює спроби маніпулювати характером дій білорусі. Від початку війни росії проти України білорусь втягнута в конфлікт, надаючи росії зброю і території для нападу на Україну»,- констатував Жарин.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі