п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Польщі урочисто вшанували пам'ять воїнів УНР

Мартирос Григорян


За кордоном

У Польщі урочисто вшанували пам'ять воїнів УНР

views439

16.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українські пластуни, польські гарцери, представники польських офіційних кіл, українські дипломати, українське й польське духовенство та громада разом вшанували на православному кладовищі у Варшаві пам'ять офіцерів і воїнів Армії Української Народної Республіки, які у 1920 році разом з Військом Польським пліч-о-пліч боролись за свою державність з більшовицькою загрозою. 

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомило Посольство України в Польщі у Фейсбуці. 

За інформацією сайту польського президента, до участі у заході долучився президент Польщі Анджей Дуда. 

Перед присутніми виступив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця. 

«У переддень річниці Варшавської битви й українсько-польського братерства зброї мав честь спільно з Президентом Польщі Анджеєм Дудою вшанувати пам’ять воїнів Української Народної Республіки, похованих на православному цвинтарі у Варшаві», — написав пан Дещиця у Фейсбуці. 

Після промов і спільної молитви священників присутні поклали до могил воїнів УНР квіти та запалили свічки Płomień Braterstwa (Полум’я Братерства), які символізують єднання Польщі та України у вшануванні пам’яті своїх героїв.

Слід нагадати, що акція «Полум’я Братерства/Płomień Braterstwa» відбувається кожного року, щоб продемонструвати міжнародну солідарність і добросусідські відносини між Україною та Польщею. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі