четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Покровську створили пункт безкоштовної правової допомоги

Наталя


Консультації , Новини , ВАЖЛИВО знати , Юрист , Право

У Покровську створили пункт безкоштовної правової допомоги

views373

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відповідний меморандум щодо створення пункту безкоштовної правової допомоги був підписаний місцевою адміністрацією спільно з представниками благодійного фонду «Карітас Маріуполь» минулого тижня. Відтепер жителі міста Покровськ, Донецької області, мають змогу звертатися до кваліфікованих спеціалістів за юридичною допомогою безкоштовно.

 

Про це повідомлено на сайті міжнародного благодійного фонду «Caritas Ukraine».

 

«Завдяки юристам «Карітас Маріуполь» знімається навантаження від звернень населення громади з юридичної служби міської ради у розв'язанні багатьох питань, а велика кількість людей, які не можуть собі дозволити платну юридичну допомогу, тепер мають можливість отримати безкоштовну професійну адвокацію», – підкреслив керівник проекту Микола Шабельник.

 

Зазначається, що на правову допомогу можуть розраховувати громадяни пільгових категорій, особи, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також переселенці.

 

Також у ході юридичних консультацій, кваліфіковані фахівці допоможуть у розв'язанні питань щодо оформлення соціальної допомоги, пенсії та відновлення документів.

 

Звернутися за безкоштовною консультацією юриста можна за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф'єва, 111, (кабінет №3) з 8:00 до 17:00 по буднях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі