п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Норвегії продовжили дію тимчасового захисту для українських біженців

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

У Норвегії продовжили дію тимчасового захисту для українських біженців

views253

26.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство юстиції Норвегії схвалило зміни до імміграційних правил, за якими посвідчення біженців з України автоматично продовжуються на рік.

Про це повідомляє пресслужба уряду Норвегії.

Як зазначається Міністерство юстиції Норвегії схвалило зміни до імміграційних правил, за якими посвідки вимушених переселенців з України, які вже мали оформлений статус, автоматично подовжуються на рік, починаючи з останнього дня дії їхньої першої посвідки.

"11 березня 2022 року уряд Норвегії запровадив схему тимчасового колективного захисту переселенців з України. Ця схема означає, що українці отримують дозвіл на проживання за спрощеною процедурою та без індивідуальної оцінки потреби в захисті. Дозволи надаються терміном на один рік. Термін дії перших посвідок закінчується в березні 2023 року", - йдеться у повідомленні.

Норвезьке управління імміграції та поліція відновлять прострочені картки-посвідки на проживання, щоб можна було задокументувати законне проживання українців.

"Ситуація в Україні все ще дуже складна, і уряд надасть людям із тимчасовим колективним захистом передбачуваність, пов’язану з їхнім подовженням безпечного перебування в Норвегії", - підкреслив міністр юстиції та запевнив у готовності до надзвичайних ситуацій.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі