п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У МЗС РФ заявили, що НАТО вже програло в Україні

Олександр Слов'янець


Курйози

У МЗС РФ заявили, що НАТО вже програло в Україні

views435

19.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Улюблений пропагандистський наратив, про те, що Росія воює в Україні з НАТО, заграв новими фарбами. Виявляється, що Альянс не тільки воює з Росією, а й вже «зазнав поразки» в Україні.

На тлі втечі російської окупаційної армії з Харківщині та «перегрупування» з Лиману заява про уявну перемогу над НАТО – це заява у стилі «Київ за три дні». Навіть казкар Конашенков з міноборони РФ до такого не додумався.            

Про поразку НАТО заявив не аби хто, а заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко.

Пряма мова Грушко: «НАТО вже зазнало поразки в Україні. Ця поразка пов'язана з крахом проєкту перетворення України на «анти-Росію».

Високопосадовця з МЗС Росії процитували декілька пропагандистських ресурсів.

Показово, що з цієї заяви навіть почали знущатися у деяких російських телеграм-каналах з мілітаристського сегмента.     

Де, коли та за яких обставин Північноатлантичний блок зазнав поразки в Україні, Грушко ніяк не пояснює. Як і взагалі російські пропагандисти досі не надали жодного доказу, що НАТО воює в Україні.  Не було жодного доказу у вигляді полонених з підрозділів і з’єднань країн альянсу.    

При цьому ніхто в Україні навіть не заперечує, що країни альянсу постачають зброю в Україну. Але це роблять саме країни, а не НАТО як організація.  

Нагадаємо, що «Комуністи Росії» вирішили відібрати Аляску у США, а місцевий депутат від «Єдиної Росії» пропонує реанімувати польову пошту для «мобіків».  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі