понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У мережі сміються над результатом виборів в Росії (фотожаби)

Мартирос Григорян


Суспільство

У мережі сміються над результатом виборів в Росії (фотожаби)

views2539

22.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Як відомо, у Росії відбулися вибори до Державної думи VIII скликання 17-19 вересня, які пройшли на тлі катастрофічного падіння рейтингу правлячої партії «Єдина Росія». Однак після опрацювання 100 відсотків протоколів «Єдина Росія» отримала 49, 82 відсотка голосів, випередивши найближчих конкурентів — «КПРФ» (18, 93), «ЛДПР» (7, 55), «Справедлива Росія» (7, 46), «Нові люди» (5, 32) відсотки.

Правляча партія «Єдина Росія» за попередніми відомостями про кількість депутатських мандатів, 324 місця в ніжній палаті російського парламенту. За федеральними списками кандидатами «Єдина Росія» отримала 126 депутатських мандатів, а за підсумками виборів за одномандатними округами 198 мандатів.

Слід підкреслити, що спостерігачі та опозиція заявляли про масштабні порушення під час виборчої кампанії й триденного голосування.

Як передає «Патріот Донбасу» інтернет-видання Апостроф зібрав дотепні фотожаби на результати виборів до Держдуми в РФ.

«Фотожаби обіграють ймовірні фальсифікації результатів російських виборів. На одній з них зображений глава «ЕР» Борис Гризлов, який відводить руку виборця з заповненим бюлетенем від урни для голосування зі словами «Ні! Сиди вдома, ми самі заповнимо!»,— іронічно коментує видання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі