понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Меджлісі розповіли про звірячі тортури кримських татар

Cіпратов Роман


У Меджлісі розповіли про звірячі тортури кримських татар

views269

14.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Криму окупанти застосували тортури до незаконно затриманих кримськотатарських активістів, у тому числі з використанням електрики.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Чубаров нагадав, що в перших числах вересня окупанти незаконно затримали першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, а також Асана та Азіза Ахтемових. Їх звинувачують у скоєнні диверсії, яка нібито мала місце на газових мережах у Сімферопольському районі Криму.

За словами Чубарова, до затриманих застосували тортури, щоб домогтися від них зізнання.

«Особливо жорстоко російські карателі катували Асана АХТЕМОВА, якого вивозили в ліс, ставили на коліна у викопаної ями, імітували розстріл, стріляючи над головою, знову кидали в підвал, де пропускали через голову та тіло Асана електрострум», ‒ повідомив Рефат Чубаров.

Також голова Меджлісу розповів, що окупанти не допускають до затриманих адвокатів, яких найняли їхні близькі. Замість цього російські силовики призначили активістам інших «захисників», які, за словами Чубарова, залучені в те беззаконня, що відбувається, та дають окупантам можливість формально легалізувати отримані ними під тортурами «визнання».