понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У ЛОВА пояснили чому з-за кордону повернулися майже 17 тисяч українців

Мартирос Григорян


Суспільство

У ЛОВА пояснили чому з-за кордону повернулися майже 17 тисяч українців

views401

21.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

До України за добу, що минула прибули майже 20 тисяч осіб. Майже 17 тисяч з них — українці, переважна більшість з яких чоловіки, що повернулися задля захисту Батьківщини.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Минулої доби з України вибули майже 47 тисяч осіб. Понад 30 тисяч з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів.

Також рекомендується для перетину кордону до ЄС обирати пункти пропуску на кордонах з Угорщиною, Словаччиною, Румунією і Республікою Молдова. Слід відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні дві години.

За інформацію ЛОВА, усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі. Крім оформлення людей і транспорту, прикордонники спільно з митниками здійснюють також пропуск гуманітарної допомоги для українського війська та наших співвітчизників.

Зазначається, що за минулу добу на західних кордонах було оформлено понад 601 транспортний засіб з гуманітарними вантажами.

«Просимо усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!», — йдеться у повідомленні.

Загалом, з початку відкритої збройної агресії до України повернулися понад 351 тисяча наших земляків.