четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Координаційному штабі презентували інформаційну систему, що має спростити роботу з родинами військовополонених та зниклих безвісти

Світлана Макарова


Технології

У Координаційному штабі презентували інформаційну систему, що має спростити роботу з родинами військовополонених та зниклих безвісти

views961

08.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

У Координаційному штабі презентували фінальний етап розробки інформаційної системи, яка покликана полегшити комунікацію між родинами оборонців, що перебувають у полоні чи зникли безвісти за особливих обставин, та залученими до їхнього пошуку та звільнення посадовцями.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Зазначається, що в особистому онлайн-кабінеті заявника можна буде:

  • Подати повідомлення про зникнення.
  • Отримувати наявний вид обліку розшукуваної особи.
  • Отримати довідку про вид обліку в Національному інформаційному бюро (НІБ) з можливістю додавання кваліфікаційного електронного підпису (КЕП).
  • Надавати додаткову інформацію про захисника.
  • Подавати запити консультантам і отримувати відповіді.

Під час обговорення особливу увагу приділили темі безпеки, оскільки система, яка міститиме персональні дані військовослужбовців, їхніх родин та іншу інформацію з обмеженим доступом, має бути надійно захищеною.

У презентації фінального етапу розробки інформаційної системи Координаційного штабу взяв участь секретар Координаційного штабу Дмитро Усов, представники Координаціного штабу, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Служби безпеки України (Об’єднаного центру).

Варто також зазначити, що Уповноважений зі зниклих безвісти нагадав, куди звертатися рідним зниклих людей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі