п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Київраді розробляють проєкт рішення щодо діяльності УПЦ МП: подробиці

Cіпратов Роман


Суспільство

У Київраді розробляють проєкт рішення щодо діяльності УПЦ МП: подробиці

views609

06.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

У п'ятницю, 4 лютого, депутати Київради обговорили засудження діяльності релігійних організацій, керівні церкви яких знаходяться на території Росії. Йшлося про Українську православну церкву (у єдності з Московським патріархатом).

Про це повідомив депутат Київради (фракція «Голос») Вадим Васильчук, передає Духовний фронт України.

«УПЦ МП з 2014 року і до тепер продовжує підтримувати своїх московських настоятелів та їх антиукраїнську позицію. У Київраді сьогодні обговорили засудження діяльності релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться на території росії, зокрема УПЦ МП. Профільна постійна комісія повторно підтримала мій проєкт рішення з деякими правками», – написав депутат у Фейсбуці.

Вадим Васильчук додав, що кожна правка голосувалася окремо, з коригуванням комісії. Підсумковий документ можна побачити після узагальнення комісією та випуску рішення комісією на сесію.

За словами депутата, інтереси УПЦ (МП) суперечать громадським інтересам та загрожують громадській та національній безпеці.

«Їх діяльність створює передумови для ворожнечі та нетерпимості до інших віросповідань і конфесій та пропагує ідеї «руского міра». УПЦ МП, яка не визнає однозначного факту військової агресії російської федерації проти України, не місце в серці нашої країни», – додав Васильчук.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі