субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві суд поставив під сумнів рівень моральних цінностей осіб, що уповноважені представляти державу

Андрій Кущенко


Події , Курйози

У Києві суд поставив під сумнів рівень моральних цінностей осіб, що уповноважені представляти державу

views109

28.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Рівень моральних цінностей осіб, що уповноважені представляти державу, поставився під сумнів через відносини працівників Пенсійного фонду з особами похилого віку та схожий на знущання.

Про це зазначається в рішенні Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 вересня 2022 року.

Зазначається, що справа оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень та стосувалася перерахування пенсії.

В указаній справі, що тягнулася з 2021 року, суд зобов'язав Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві перерахувати пенсію за заявою пенсіонера.

Суд чітко послався на норми законодавства, які були порушені управлінням пенсійного фонду, та зобов'язав здійснити перерахунок пенсії, з чітким указанням дати, з якої має бути перерахована пенсія, а також вказавши, в якому розмірі має бути здійснена доплата до пенсії.

"Тобто, зрозумілою та доступною мовою, що не потребує надмірного інтелектуального навантаження з боку ГУ ПФУ, визначено ... що є зрозумілим навіть для стороннього спостерігача, не обтяженого тонкощами профільного законодавства", - йдеться в рішенні суду.

Проте, у липні 2022 року пенсіонер знову звернувся до суду, оскільки управління пенсійного фонду при виконанні рішення суду знову недоплатило пенсіонеру, невірно протрактувавши рішення.

Це неабияк розлютило суддю, який зазначив, що працівники ПФУ знущаються з людей похилого віку та маніпулюють інформацією з метою невиконання судового рішення.

"Нерозуміння цього (рішення суду, - ред.) ставить під сумнів як професійний рівень працівників ГУ ПФУ, у зв'язку з чим він потребує підвищення кваліфікації, так і свідчить про низький рівень моральних цінностей, який проектується на відносини з особами похилого віку, пенсіонерами, що виходить на рівень знущання над цими особами з боку осіб, які представляють Державу, які маніпулюють термінами та розсудами задля невиконання рішення суду на користь пенсіонера", - зазначив суддя.

У резулятивній частині рішення суддя пригрозив, що у разі продовження свавільного трактування рішень суду, яке набуло вже характер системи, суд направить матеріали у правоохоронні органи.

"Звернути увагу ГУ ПФУ в м. Києві, що у разі продовження системного свавільного трактування рішень суду, що вочевидь здійснюється усвідомлено та для цілей невиконання рішень суду на користь пенсіонерів, вказані відомості будуть систематизовані судом для представлення профільним правоохоронним органам для вирішення питань кримінально-правового характеру, що буде мати свою оцінку і з боку суду в частині відповідальності в рамках контролю за виконанням рішення суду", - наголосив суддя.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі