неділя, 29 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві школи змінюють графік навчання через проблеми зі світлом

Наталя


Суспільство , Освіта , Події

У Києві школи змінюють графік навчання через проблеми зі світлом

views1102

27.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

На тлі масованих ворожих ракетних обстрілів по Україні спостерігаються постійні блекаути. Через це столичні школи змінять графік своєї роботи.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як працюватимуть школи в Києві

Новий графік роботи навчальних закладів у столиці діятиме з 28 листопада (з понеділка).

Навчання в школах в офлайн та онлайн режимах починатиметься і закінчуватиметься у світловий проміжок часу, а саме з 09:00 до 16:00.

За словами Мондриївського, енергетичну систему України перевантажено в результаті ракетних ударів Росії. Нововведення необхідне зменшення залежності шкіл від аварійних і віялових відключень.

"Який графік навчання буде наступного року, вирішуватимемо вже в січні. Ті учні, які навчаються онлайн, підключаються до уроків по можливості. Тому обробка тем і завдання дублюються через месенджери та електронною поштою. Крім того, повторення пройденого на наступному уроці обов'язково .Для учнів початкових класів - до уроків і після них - будуть працювати групи продовженого дня", - сказав заступник голови КМДА.

Такий графік роботи шкіл діятиме до початку зимових канікул.

Скільки триватимуть зимові канікули?

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що зимові канікули у школах столиці розпочнуться 26 грудня і триватимуть до 27 січня.

Школи в цей час опалюватимуться в мінімальному режимі для підтримки системи опалення, а вчителі можуть використовувати цей час для оплачуваної відпустки.

При цьому, якщо в Києві буде надзвичайна ситуація з опаленням, то частина навчальних закладів функціонуватимуть як пункти обігріву.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі