вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві відбувся військовий забіг до 30-річчя ЗСУ (фото)

Cіпратов Роман


Українська армія , Спорт

У Києві відбувся військовий забіг до 30-річчя ЗСУ (фото)

views483

11.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

До 30-річчя Збройних сил України у Києві відбувся перший військовий забіг Military Run UA, у якому взяли участь понад 1000 цивільних осіб, а також військовослужбовці, частина з яких представляла інші країни.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Цей захід ми проводимо для того, щоб показати, що наша сила в об’єднанні. Кожен з нас, хто біжить сьогодні, робить це не тільки за себе, а й за свого побратима та посестру. З кожним днем ми рухаємось уперед і беремо все найкраще, що є у збройних силах світу», розповів головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний, який також взяв участь у забігу.

Головнокомандувач додав, що забіг проводиться для об'єднання людей навколо захисників України та пропаганди здорового способу життя. Також він дає можливість налагодити контакти між цивільними та військовими, у тому числі з інших країн.

Відзначається, що участь у забігу взяли близько 1100 осіб цивільні та військові всіх видів та родів військ, у тому числі з Литви, Великобританії, Канади, США та Швеції. Зібрані на заході кошти будуть спрямовані на надання допомоги ветеранам АТО/ООС, постраждалим у збройному конфлікті на сході України.

Також повідомляється, що командний забіг на 10 км виграли представники Національної гвардії. Другою стала команда Повітряних сил, третьою Сухопутних військ ЗСУ.

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі