понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві стартував наймасштабніший захід з міжнародної освіти

Мартирос Григорян


Суспільство , Освіта

У Києві стартував наймасштабніший захід з міжнародної освіти

views205

23.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

22 квітня 2021 року стартував ІІІ Український форум міжнародної освіти, до якого долучилися понад 300 учасників. У відкритті Форуму взяв участь заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький. 

 

Це наймасштабніший освітній захід в Україні з міжнародної освіти, який збирає на одному майданчику ключових експертів з метою розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян.

 

Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністерства освіти і науки України.

 

Під час відкриття Форуму директорка УДЦМО Олена Шаповалова презентувала статистику навчання іноземних студентів. Зокрема, станом на 01.01.2021 в  українських ЗВО навчається 75 тисяч студентів зі 155 країн. 

 

На форумі виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Йоель Ліон. Він розповів про ізраїльсько-українські відносини у сфері освіти, відзначив роботу Українського державного центру міжнародної освіти у їхній розбудові та позитивні враження ізраїльських студентів від навчання в Україні. 

 

Також протягом першого дня Форуму виступили провідні українські та іноземні освітні управлінці, дипломати, науковці, експерти та фахівці у сфері інтернаціоналізації вищої освіти. 

 

Форум проводиться на виконання Указу Президента України №210/2020 "Про вдосконалення вищої освіти в Україні". Захід внесено до Плану популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів, він проводитиметься на регулярній основі.