п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Харкові з будівлі міськради знімуть радянський герб із серпом та молотом

Андрій Кущенко


Суспільство

У Харкові з будівлі міськради знімуть радянський герб із серпом та молотом

views83

01.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

З будівлі міської ради в Харкові знімуть герб СРСР із серпом та молотом. Замість нього буде встановлено власний герб міста.

У п'ятницю, 1 липня мер міста Ігор Терехов розпорядився розпочати відповідні роботи найближчим часом. Про це розповів директор Департаменту з питань інформації та зв'язків із громадськістю міськради Харкова Юрій Сидоренко.

"Мер міста Ігор Терехов вже давно ухвалив рішення, що герба неіснуючої радянської України на будівлі міської ради не буде. І так само давно вирішив, що на будівлі, з якої здійснюється управління містом, буде герб міста-героя Харкова. Що дуже логічно", – написав він у своєму Facebook.

Чиновник додав, що в мережі, посилаючись на відповідь юридичного департаменту, "розганяють зраду" щодо того, що міськрада нібито відмовилася знімати з будівлі радянську символіку.

За словами Сидоренка, його колеги "відповіли, керуючись буквою, але ніяк не духом закону".

Зазначимо, раніше депутатка міськради Галина Куц звернулася з офіційним запитом до мерії щодо демонтажу герба. У юрдепартаменті у відповідь їй повідомили, що будівля міськради є об'єктом культурної спадщини, тож знесення радянського символу неможливе.