п’ятниця, 30 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Харкові розпочнеться виробництво фюзеляжів для вертольотів «Мотор Січ»

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

У Харкові розпочнеться виробництво фюзеляжів для вертольотів «Мотор Січ»

views424

29.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» розпочне виробництво складових корпусу та хвостової балки для вертольотів МСБ-2 «Надія» та МСБ-8 для компанії «Мотор Січ».

Про це повідомляє Defense Express.

Як повідомляється, наразі на Харківському авіазаводі опрацьовують документацію для виробництва складових корпусу вертольотів.

Видання зазначає, що раніше повідомлялося лише про початок виробництва фюзеляжу для вертольота МСБ-2 «Надія». Цю інформацію підтверджували генеральний директор Харківського авіазаводу Олександр Кривоконь та голова компанії «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв.

«А ось про початок робіт з виготовлення фюзеляжу для транспортного МСБ-8 (українська версія транспортного гелікоптера Мі-8) інформації не було, хоч очільник запорізького приватного підприємства і розповідав про такі плани (початок виготовлення корпусів для гелікоптерів на базі Мі-8 кількох версій)», ‒ йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Збройні сили України приймають до складу Повітряних сил пасажирський літак Ан-148 та вертоліт Мі-8МТВ-1.