понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Харківській області депутата ОПЗЖ засудили до 2 років позбавлення волі за держзраду

Наталя


Суспільство , Події , Право

У Харківській області депутата ОПЗЖ засудили до 2 років позбавлення волі за держзраду

views71

24.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Депутата Солоницівської селищної ради у Харківській області від проросійської партії ОПЗЖ Андрія Лазуренка суд визнав винним у державній зраді та призначив покарання у вигляді 2 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Про це стало відомо з вироку Київського районного суду міста Харкова, оприлюдненому у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Особа_1 визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 109 КК України, та призначити йому узгоджене сторонами згідно з угодою про визнання винуватості від 09.06.2022р. покарання у вигляді позбавлення волі строком 2 (два) роки без конфіскації майна», - йдеться у вироку.

Згідно з матеріалами кримінального провадження, в період з 2 по 5 березня депутат по WhatsApp дзвонив представникам молодіжного крила партії «Опозиційна платформа - за життя» та повідомляв, що у найближчий час Харків та Харківська область буде окупована представниками збройних сил рф, які будуть підтримувати політичний рух вказаної партії.

У зв`язку з цим він надавав вказівки підготуватися, щоб спільно здійснити насильницькі дії щодо представників державної влади України та осіб, що виконують функції з її охорони, а саме: представників підрозділів територіальної оборони Збройних сил України, інших збройних формувань і правоохоронних органів.

Із судового документа також стає відомо, що в судовому засіданні обвинувачений визнав провину, розкаявся у вчиненому кримінальному правопорушенні та активно сприяв розкриттю даного злочину.

«Потерпілих від кримінального правопорушення не має. Шкода внаслідок вчинення кримінального правопорушення не завдана, тяжкі наслідки відсутні», - зазначається в документі.