середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Генштабі повідомили, скільки українських військових пройшли вишкіл у Великій Британії

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

У Генштабі повідомили, скільки українських військових пройшли вишкіл у Великій Британії

views146

05.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Велика Британія разом із міжнародними партнерами за останні шість місяців підготувала трохи більше 10 000 українських новобранців.

Про це розповіло Міністерство оборони Сполученого Королівства, повідомили у Генштабі ЗСУ.

«Ми настільки сповнені нашого захоплення всім, що ви та решта Збройних Сил України і взагалі український народ загалом робите цілодобово, щоб відвоювати свободу та суверенітет вашої визначної країни!», – наголосив Міністр Збройних Сил Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Джеймс Гіппі, звертаючись до українських, британських та автрлаійських військовослужбовців у часі вшанування річниці незаконного вторгнення росії в Україну на одному із навчальних полігіонів, де проходить базова загальновійськова підготовка для українських воїнів у Великій Британії.

«Те, що ми робимо за допомогою навчання, яке ми забезпечуємо, і за допомогою зброї, яку ми надаємо вам - це не завершена справжня історія. Ми лише допомагаємо вам в історіях, які ви та ваші співгромадяни пишете щодня, коли ви боретеся за свою свободу. Ви ніколи повністю не дізнаєтеся, як ми пишаємося тими скромними ролями, які ми відграємо. Ми настільки сповнені нашого захоплення всім, що ви та решта Збройних Сил України і взагалі український народ загалом робите цілодобово, щоб відвоювати свободу та суверенітет вашої визначної країни!», – Міністр Збройних Сил Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Джеймс Гіпп.

«Ми пишаємось тим, що Австралійські Сили Оборони підтримують зусилля Збройних Сил України у допомозі відважним людям України захистити себе від російської агресії. Ми з Україною», – зазначає Австралійська Армія про своїх інструкторів-військовослужбовців, які беруть участь в операції «Куду».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі