четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Донецькій області запрацював центр телемедичних консультацій

Наталя


Консультації , ВАЖЛИВО знати , Суспільство

У Донецькій області запрацював центр телемедичних консультацій

views310

07.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За підтримки Донецької обласної влади на базі Клінічної травматологічної лікарні у місті Лиман відкрився центр телемедицини. Відтепер, жителі Донецької області зможуть дистанційно отримати безкоштовну онлайн-консультацію лікарів третинного рівня.

 

Про це повідомив завідувач центру телемедицини Максим Тарасов, передає телеканал «Донеччина TV».

 

«Пацієнт зможе звернутися до нас будь-яким зручним способом комунікації через електронну пошту, веб-форму на нашому сайті, телефоном. До нас також можна звернутися з питань профілактики, діагностики, лікування захворювань», зазначив лікар.

 

 

Повідомляється, що телемедичний центр облаштований всім необхідним обладнанням для проведення відеоконференцій, а саме: комп'ютерами, відеокамерами, моніторами, а також необхідною офісною технікою.

 

Під час такої роботи лікарі зможуть оперативно обмінюватися медичною інформацією про пацієнтів, розв'язувати питання щодо їх госпіталізації. Водночас у разі виникнення важких клінічних випадків є можливість збирати консиліуми, до яких залучать нейрохірургів, онкологів, кардіологів та інших фахівців.

 

За словами Тарасова, саме така форма надання медичної допомоги скорочує час, необхідний на діагностику, адже пацієнти не завжди мають можливість відвідати лікарів вторинної ланки в інших містах.

 

Також телемедичний центр планує запровадити новий напрямок роботи, а саме організацію навчання студентів медичних навчальних закладів. З його допомогою молоді лікарі зможуть дистанційно підвищувати свою кваліфікацію, спостерігаючи за операціями досвідчених колег.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі