понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Дніпрі презентували унікальну книгу високої технічної складності (фото)

Мартирос Григорян


Суспільство

У Дніпрі презентували унікальну книгу високої технічної складності (фото)

views703

06.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Дніпрі, на IV Міжнародному книжковому фестивалі Book Space, авторка видання Надія Величко презентувала унікальну для України книгу формату поп-ап «Палаци та фортеці України». 

Про це повідомляє «Патріот Донбасу» з посиланням на Вісті Придніпров'я

«Надія Величко займається форматом поп-ап як вчений, має власну колекцію поп-ап книжок, а тепер реалізувала давню мрію — створити книгу в цьому форматі з великим тиражем і високою технічною складністю, яка зайняла III місце у фестивальному конкурсі «Книга майбутнього» в номінації «Експеримент з паперу», — йдеться у статті, опублікованій на інтернет-сторінці «Вісті Придніпров'я». 

Видання має стати початком серії «Ожила спадщина», де книги за допомогою тривимірних конструкцій з паперу  розповідають про визначні пам'ятки України.

У книзі текстові описи будуть українською та англійською. І вона може стати наочним освітнім матеріалом, подарунком або сувеніром на згадку про Україну. 

Варто зазначити, що на відміну від дитячих «книг-панорамок» видання формату поп-ап має більш складні й видовищні елементи, які формуються, коли читач перегортає сторінку. 

За словами пані Величко, у «панорамках», які ми бачили в дитинстві, конструкція ховається в складці листа, вона вирізана з нього і не має зібраних вручну елементів. А поп-ап — це коли кожна конструкція має багато складних елементів, які потрібно вклеювати в книгу. Тобто потрібно багато ручної роботи над кожним екземпляром. І це додає книзі додаткову цінність. Поп-апів такої складності в Україні ще не робили. І на Заході вони теж велика рідкість.  

На сторінках книги «Палаци та фортеці України» перед читачем постануть Шарівський (Харківська область) і Коропецький (Тернопільська область) палаци, Палац Терещенка (Житомирська область), Садиба Попова (Запорізька область), Аккерманська (Одеська область) і Генуезька (АР Крим) фортеці. 

Слід нагадати, що у видавництві сподіваються відправити «Палаци та фортеці України» у крамниці до кінця року. А 50% прибутку від видання буде направлена до БФ «Спадщіна.UA» на відновлення занедбаних історичних пам'яток.