середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Дніпрі лікарі борються за життя воїна, пораненого на Донбасі

Наталя


Російська агресія , ООС , Події

У Дніпрі лікарі борються за життя воїна, пораненого на Донбасі

views275

08.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Лікарі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова протягом кількох днів рятують пораненого на Донбасі військового. Він отримав важке поранення під час обстрілу окупантами позицій у районі Красногорівки.

Про це повідомила пресслужба Командування медичних сил ЗСУ у Фейсбук.

Згідно з інформацією, ворожий снаряд розірвався за кілька метрів від молодшого сержанта Валерія. Внаслідок чого його тіло було уражено великою кількістю уламків, один з яких спричинив внутрішньочерепний крововилив. Також уламками була подрібнена ліва стегнова кістка. Крім того, воїн отримав травматичний шок важкого ступеня.

«Найтонша грань непередбачуваності між життям та смертю. Було все, що могло відправити по той бік життя. Сьогодні Валерій на пальцях відповідає на запитання лікаря. За станом уже переводимо його з реанімації в нейрохірургію, з надіями зберегти не тільки життя, а й людське спілкування, фізичні дані. Попереду тривалий шлях відновлення», — розповів директор лікарні Сергій Риженко.

За даними пресслужби, пораненого прооперували одразу після евакуації до лікарні Дніпра. Операція на мозку тривала понад дві години.