неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Держприкордонслужбі розповіли про новий прикордонний режим в районах, прилеглих до окупованих територій

Cіпратов Роман


Новини

У Держприкордонслужбі розповіли про новий прикордонний режим в районах, прилеглих до окупованих територій

views183

26.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів України вніс зміни до правил прикордонного режиму в районах, прилеглих до адмінмежі та лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями України.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Як інформує відомство, зміни були ініційовані ДПСУ для ефективного реагування на можливі загрози у контрольованих прикордонних районах. Також очікується, що завдяки змінам з'являться умови для ефективного моніторингу надводної обстановки та реалізації громадянами права на відпочинок.

«Змінено ширину прикордонної смуги, яка становитиме 5 кілометрів вздовж всього сухопутного кордону. Раніше ширина прикордонної смуги була більшою та встановлювалася у межах прилеглих до державного кордону територій селищних і сільських рад», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що встановлено режимні правила у районі адміністративного кордону з окупованим Кримом. Ці правила визначатимуть порядок в'їзду, перебування, проживання та пересування осіб, виконання робіт, проведення масових заходів тощо.

Також режимні нововведення поширюються на райони, прилеглі до лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях на період проведення операції Об'єднаних сил, зазначили у відомстві.