понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Броварах нагородили найкращих боксерів і тренерів Київщини (відео)

Медіа-група Патріот Донбасу


Спорт

У Броварах нагородили найкращих боксерів і тренерів Київщини (відео)

views941

23.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

23 грудня 2021 року у Броварському спортивному фаховому коледжі відбулася святкова подія. Найкращим боксерам і тренерам  Київщини вручили відзнаки за результатами року, що минає. Серед тих, хто отримали грамоти та подарунки, була і Ганна Лисенко, яка представляла цьогоріч Україну на Олімпійських іграх у Токіо. 

Одну з відзнак “Кращий тренер 2021 року” отримав Заслужений тренер України, тренер-викладач Київського коледжу Сергій Юрійович Катаєв, який, незважаючи на свій поважний вік, продовжує ефективну роботу з підготовки молоді для виступів у змаганнях на світовій арені боксу.

Присутніми на урочистостях були багато видатних спортсменів, тренерів, керівників спортивних установ і Голів Федерацій боксу, серед яких Голова відділення НОК України у Київській області Ігор Малинський, Президент Всеукраїнської федерації студентського боксу Костянтин Калашніков, Координатор розвитку боксу у Київській області, Бронзовий призер чемпіонату Європи (2011), учасник команди “Українські отамани” у напівпрофесійній лізі WSB  Володимир Матвійчук, Президент Федерації боксу Боярської ОТГ Котенко Олег та інші. 

А ми приєднуємось до вітань та бажаємо майбутніх перемог на світових аренах боксу!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі