понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Британії готові посилити підготовку українських військових

Cіпратов Роман


Українська армія

У Британії готові посилити підготовку українських військових

views146

18.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Співпраця у сфері оборони стала темою робочої зустрічі Командувача Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва з начальником штабу Об'єднаних сил ЗС Великої Британії бригадним генералом Джо Баттерфіллом.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Командування Об'єднаних сил ЗСУ.

Як повідомляється, під час зустрічі сторони узгодили питання обміну інформацією про ситуацію на проблемних напрямках, а також питання спільного реагування на військові загрози.

«Задля набуття повних оперативних спроможностей, нам потрібна ваша консультативно-дорадча та експертна допомога з питань порядку роботи Об’єднаного оперативного центру в ході ведення операції, а також з планування вогневого ураження противника в операції й особливості його проведення як у ЗС Великої Британії, так і в країнах-членах НАТО», ‒ зазначив Сергій Наєв.

Він також наголосив, що Командування Об'єднаних сил ЗСУ високо цінує стратегічні відносини з Великою Британією та всебічну допомогу у протидії російській агресії.

У свою чергу бригадний генерал Джо Баттерфілл відзначив готовність британської сторони до розширення практичної допомоги у підготовці оперативного складу Командування Об'єднаних сил ЗСУ. Британія налаштована й надалі розвивати співпрацю з Україною, наголосив британський військовий.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі