п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Три роки тому російська пропаганда називала ракети «Нептун» «ширвжитком»

Олександр Слов'янець


Російська агресія , інформаційна війна

Три роки тому російська пропаганда називала ракети «Нептун» «ширвжитком»

views759

16.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російська пропаганда ще у лютому 2019 року намагалася знівелювати можливості проти корабельних ракет «Нептун», називаючи їх «ширвжитком» (рос. «ширпотребом»). Пропаганда доводила, що для флоту Росії такі ракети не можуть нести жодної загрози.

У матеріалі «Газета Ру» йшлося про те, що «Нептун» не може бути «грозою морів». Крім того, йшлося про те, що ПКР «Нептун»  - це нібито «легка модернізація» російського проти корабельного комплексу Х-35.

Насправді комплекс Х-35 це не російська розробка, а створювали його ще за часів СРСР. І тут російська пропаганда теж збрехала.  

У матеріалі йшлося, що ракети «Нептун» не в змозі подолати сучасні засоби ППО.          

Одна цитата:    

«Інше питання — з яких цілей збирається стріляти Київ? Якщо бойова стрільба передбачається по кораблю або загону бойових кораблів із сучасними засобами ППО, то ефективність подібних пусків, очевидно, буде близькою до нуля».

 

Як виявилося, дві ракети потопили флагман ЧФ крейсер «Москва», який був насичений сучасними комплексами ППО та мав би створювати «парасольку» від літаків та ракет, практично над всім угрупуванням російських кораблів у Чорному морі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі