понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Терористи в ОРДЛО отримали комплекси розвідки «Стрілець» із Росії

Cіпратов Роман


ООС

Терористи в ОРДЛО отримали комплекси розвідки «Стрілець» із Росії

views695

09.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Незаконні збройні формування на тимчасово окупованих територіях Донбасу отримали російські комплекси «Стрілець» для розвідки, управління та зв'язку.

Про це повідомляє Мілітарний.

За інформацією видання, один із підрозділів терористів опублікував у соцмережах відео з навчаннями НЗФ, у ході яких бойовики користувалися цим комплексом розвідки.

«Комплекс розвідки, управління та зв'язку «Стрілець» – це персональний комп'ютер із периферією, розподілений по розвантажувальному жилету бійця. При створенні мережі з даних індивідуальних комплексів на комп'ютері командира підрозділу відображатиметься необхідна інформація про підлеглих, а також інформація про супротивника», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за допомогою комплексу командир підрозділу зможе поєднувати отримані дані з електронною картою місцевості або фотографією заданого району, отриманої з супутника.

Також повідомляється, що «Стрілець» забезпечує вирішення таких завдань, як бойове управління, передача інформації, цілевказання для авіації, вимірювання координат та розпізнавання цілей тощо.