середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Терористи у Донецьку мінують місцевість уздовж доріг

Cіпратов Роман


ООС

Терористи у Донецьку мінують місцевість уздовж доріг

views773

24.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Петровському районі Донецька та окупованому селищі Мінеральне бойовики терористичного угруповання «ДНР» мінують місцевість уздовж доріг.

Про це йдеться у щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

«21 листопада на блокпості приблизно за 2 км на південний схід від н. п. Мінеральне (непідконтрольний урядові, 10 км на північний схід від Донецька) спостерігачі бачили 8 протитанкових мін (про які раніше не повідомлялося у звітах), встановлених уздовж дорожнього загородження. За оцінкою, ці міни належать збройним формуванням», – інформує Місія.

Також повідомляється, що у Петровському районі тимчасово окупованого Донецька спостерігачі СММ бачили попереджувальні знаки із зображеннями черепів та кісток, а також написами «Обережно! Міни!», «Стоп! Міни!», «Не залишайте дорогу!», «Територія вздовж дороги замінована!» російською та англійською мовами.

Як повідомлялося раніше, Місія ОБСЄ виявила розміщення на окупованій території Донецької та Луганської областей 10 одиниць військової техніки російсько-окупаційних військ, яка знаходиться поза місцями зберігання, визначеними у Мінських угодах.