п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Танки Abrams у США збирає лише один завод, який нині виконує замовлення для Польщі та Тайваню - Politico

Світлана Макарова


За кордоном , Озброєння та техніка

Танки Abrams у США збирає лише один завод, який нині виконує замовлення для Польщі та Тайваню - Politico

views145

27.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Танки Abrams у США збираються тільки на державному заводі General Dynamics в Лімі, штат Огайо. Цей завод може виготовляти 12 танків на місяць, але лінія зараз переповнена замовленнями на нові танки для Тайваню та Польщі. 

Тому залишаються питання щодо термінів постачання танків Abrams Україні, пише Politicо.

Як відомо, Польща замовила 250 танків A2, які будуть поставлені з 2025 року. Але тим часом вона отримує екстрену допомогу у вигляді 116 танків M1A1, нещодавно виведених з експлуатації Корпусом морської піхоти. Варшава запросила танки, щоб швидко замінити 250 радянських танків Т-72, які вона передала Україні минулого року.

Тайвань замовив 108 танків M1A2 у 2019 році, і очікується, що перші будуть доставлені у 2024 році.

Замість того, щоб відправляти Україні танки із власних запасів, як це було з попередньою зброєю, США заявили, що купують "Абрамси" у промисловості. Це означає, що вони не з'являться на полі бою протягом багатьох місяців або, можливо, років, враховуючи промислові обмеження у їхній модернізації. 

Експерти вважають, що українським силам буде складно підтримувати їх у робочому стані. Танки Abrams також складно обслуговувати, і будь-яка помилка екіпажу може призвести до того, що двигун вибухне.

Крім того, для роботи їм потрібна велика інфраструктура, у тому числі ремонтно-евакуаційні машини M88 для ремонту зламаних деталей на полі бою.

Тим часом США навчатимуть українські сили тому, як обслуговувати та експлуатувати танки, а також тактиці "загальновійськового маневру", щоб допомогти їм інтегрувати зброю у спільні операції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі