п’ятниця, 30 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Танк бойовиків затонув під час військових навчань на Донбасі

Новини , Російська агресія , Новини окупації , ООС , Події

Танк бойовиків затонув під час військових навчань на Донбасі

views112

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські загарбники посилюють заходи з бойової підготовки на окупованій території Донбасу. Про це свідчать надані розвідкою дані та ситуації, які періодично трапляються в процесі підготовки.

Так, під час одного з таких військових навчань затонув ворожий танк і четверо терористів загинули. Дані надійшли від Головного управління розвідки Міністерства оборони України та були оприлюднені представником прес-центру Міністерства оборони України полковником Дмитром Гуцуляком на брифінгу.

«13 серпня у танковому підрозділі окупантів під час відпрацювання навичок подолання водної перешкоди один танк потонув, а через незадовільну організацію евакуації екіпажу російськими офіцерами загинули чотири «військовослужбовці», — повідомив пан Гуцуляк.

За словами полковника, російське окупаційне командування намагається приховати цей інцидент. Також він додав, що на захопленій територію Донбасу продовжується практика проведення формальної бойової підготовки. Командуванню в Кремлі надсилають постановочні фотозвіти і фіктивні документи на списання боєприпасів та палива для підтвердження нібито проведених навчань.

Нагадаємо, що терористи ДНР і ЛНР залучають до своїх навчань дітей, що живуть на окупованих територіях. Уже понад 5 тисяч дітей захоплених регіонів пройшли навчання у так званих «патріотичних таборах», де їх навчають поводженню зі зброєю і виховували ненависть до України.