четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, як підключитися до інтернету Starlink від Ілона Маска: алгоритм дій

Світлана Макарова


Технології

Стало відомо, як підключитися до інтернету Starlink від Ілона Маска: алгоритм дій

views310

17.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Вже зараз можна залишити заявку на підключення до Starlink. Але для пересічних українців інтернет Ілона Маска стане доступним після війни.

Побоючись, що через війну з Росією у країні можуть бути перебої інтернет-підключення та проблеми з доступом в мережу, Україна звернулася до засновника SpaceX Ілона Маску з проханням дати доступ до супутникового інтернету Starlink. Перші станції вже прибули до Києва, Вінниці та Житомира.

Starlink - це глобальна супутникова система для доступу до інтернету у важкодоступних куточках Землі. Вона працює через розташовані на орбіті супутники. Такий інтернет не можна відключити або зламати. Він забезпечує швидке і безперебійне з'єднання.

Коли українці зможуть підключитися до Starlink

Starlink прибув в Україну для роботи критично важливої інфраструктури у воєнний час: електростанцій, військових баз, промислових заводів тощо.

Рядові користувачі теж можуть подати заявку на підключення до інтернету, але розглядають їх повільно. Більшість заявок схвалять вже після закінчення війни, але деяким може пощастити вже зараз.

Зверніть увагу, що підключення до Starlink не безкоштовне. Комплект для встановлення інтернету коштує 500 доларів, а щомісячна плата за інтернет становить 100 доларів.

Як підключитися до Starlink: покрокова інструкція

  1. Спочатку потрібно залишити заявку на підключення на сайті компанії. Заявки приймають в порядку живої черги, і якщо вам пощастить - вам надішлють коробку поштою. У комплект Starink входить Wi-Fi маршрутизатор, термінал для прийому сигналу, кабелі та кріплення.
  2. Зберіть термінал за інструкцією від виробника. Антену можна поставити просто на землі або повісити на дах. Коли антена закріплена, підключіть до неї кабель і застроміть шнур живлення в розетку. Всі компоненти системи вже налаштовані заздалегідь, вам потрібно лише вставити кабель.
  3. Встановіть додаток Starlink на мобільний через Google Play або AppStore. У додатку виберіть ім'я домашньої мережі та пароль. На з'єднання зв'язку з супутниками може знадобитися близько 20 хвилин. Середня швидкість завантаження становить близько 100 Мбіт/с.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі