понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, що відбувається в окупованому Лимані  та найближчих селах:  фільтрація, мародерство, колаборанти (фото)

Олександр Слов'янець


Новини окупації

Стало відомо, що відбувається в окупованому Лимані та найближчих селах: фільтрація, мародерство, колаборанти (фото)

views10849

13.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Місто Лиман та Лиманська ОТГ повністю окуповані. Російські загарбники розповідають місцевим, що скоро настане покращення. Вже навіть заявили, про перейменування міста у Красний Лиман. Вже стало відомо, кого росіяни призначили керувати Лиманом.

А поки окупанти проводять фільтрацію місцевого населення, намагаючись знайти людей, які підтримують Україну, колишніх військових, учасників бойових дій, колишніх співробітників правоохоронних органів, а також мисливців.

Останні їм ймовірно потрібні, не тільки, як власники зареєстрованої зброї, але  як люди, які добре орієнтуються на місцевості та в лісах, які є у Лиманській ОТГ.

Місцеві джерела повідомляють, що в окупантів, за допомогою місцевих колаборантів сформовані списки «неблагонадійних громадян».

Окупаційна влада вихваляється, що планується запуск мобільного зв’язку Фенікс.

В місті з’явилися, крім терориста Пономарьова, бойовики, які брали участь у подіях 2014 року. Один з них, Євген Герасимчук, вже погрожує «фільтрувати» «націоналістів» та причетних до ЗСУ. Він розшукується з 2014 року за участь у незаконних збройних формуваннях.

Російські військові імітують бурхливу діяльність по  знищенню не вибухнувши  боєприпасів, а мін нібито встановлених «націоналістами». Пропагандисти знімають пафосні відео, де сапери на асфальті щось там шукають.

Вже з’явилися зрадники з ДСНС, які вже пішли на співпрацю з окупантами.

Як повідомляють місцеві джерела в окупованому Торському окупанти призначили керувати селищем Андрія Шепотько. Він підтримував російських найманців у 2014 році, тепер співпрацює з окупантами.

У селі Ставки, що входить до Лиманської ОТГ, як повідомляють місцеві джерела декілька людей не тільки пішли на співпрацю з окупантами, а й займаються мародерством у будинках своїх односельців.

Найбільш «працьовитими» мародерами місцеві називають родину Ісакових: Віталія та Ірину.

Нещодавно Віталій Ісаков був зафіксований на одному з фермерських господарств Лиманської громади на авто з причепом.

Його дружина працювала вчителем фізики. Як повідомляють місцеві, вона мародерить практично все, «навіть дитячі плавки з домівок багатохідних сімей». Для деяких мешканців Ставків, така поведінка вчительки є приголомшливою. 

На фото родина Ісакових.

Нагадаємо, що саме у селі Ставки одна з мешканок здала бійця ЗСУ окупантам.

У Лимані родина попа УПЦ МП зустрічала загарбників хлібом-сіллю.

Російський окупант з башкирського села, що захоплював Лиманську ОТГ, написав, що приїхав різати українців.

Нагадаємо, що у селі Зарічне колаборанти підпалили будинок бійця ЗСУ.