понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо про перші результати розслідування кібератак проти України

Cіпратов Роман


Суспільство

Стало відомо про перші результати розслідування кібератак проти України

views717

17.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Центр аналізу загроз Microsoft Threat Intelligence Center виявив шкідливе програмне забезпечення на кількох українських сайтах, що належать державним установам та організаціям.

Про це повідомляє Суспільне.

Як інформує видання, фахівці Microsoft зафіксували ознаки кібератак у десятках систем, які охоплюють кілька державних, некомерційних та інформаційно-технологічних організацій, що базуються в Україні. Жертвами шкідливих програм стали також сайти, пов'язані з критичними відгалуженнями влади, зокрема медичною службою.

«Корпорація Microsoft знає про поточні геополітичні події в Україні та прилеглому регіоні та заохочує організації використовувати інформацію в цій публікації для активного захисту від будь-якої зловмисної діяльності», – повідомляється у блозі корпорації.

Водночас зазначається, що хакери не змогли скористатися даними з жодних продуктів та сервісів Microsoft, але їхні дії становлять підвищений ризик для будь-якого державного органу або підприємства, що знаходиться або має системи в Україні. Тому в Центрі аналізу загроз компанії рекомендують усім організаціям негайно провести ретельне розслідування та забезпечити захист своїх систем.

Нагадаємо, у ніч із 13 на 14 січня 2022 року відбулася глобальна хакерська атака на сайти уряду України.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі