вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, кому на сьогодні українці довіряють найбільше

Андрій Кущенко


Суспільство

Стало відомо, кому на сьогодні українці довіряють найбільше

views470

02.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

На сьогодні українці найбільше довіряють Збройним силам України, президенту Володимиру Зеленському та головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному.

Про це заявив соціолог керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович в інтерв'ю OBOZREVATEL.

Він сказав, хто користується найбільшою довірою в українців.

За словами соціолога, найбільше відсотків втрачають ті політики, хто "піариться з автоматом у руках".

"Загальна тенденція, що крім Зеленського і Залужного і волонтерів, які допомагають ЗСУ, всі інші політики втратили відсотки своєї довіри. Так, вони є, вони присутні, вони борються, вони інформаційні приводи якісь дають. Але навіть їхній електорат інколи каже: ні-ні, ти не правий, тому що в нас є ЗСУ, є влада - нехай вони діють. А виступати проти - це погано.

Тому політика звична відійшла. Українець вважає, що говорити зараз про рейтинги, чи про якісь вибори, чи вирячувати це – це негарно і не вчасно. Піаритися з автоматами в руках - негарно, це не працює, і лише в мінус працює", – зазначив Антипович.

Найвищий рейтинг довіри у ЗСУ – їм довіряє близько 100% українців. Президенту України Володимиру Зеленському довіряє майже 90%.

"У Зеленського зараз майже 90% довіри. Кожен сплеск – це плюс. Херсон звільнили – сплеск, Харків звільнили – сплеск. Мова йде – 80 чи 90 відсотків. А у Збройних силах України 95-100 відсотків довіри", – зазначив Антипович.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сьогодні за рейтингом довіри українців – друга людина після президента, наголосив експерт.

"Залужного до певного моменту половина українців не знала. Після Харкова – майже всі знають, після Херсону – всі. При цьому Залужний не особливо випячувався інформаційно, медійно, як завгодно. Однак всі вже знають, хто такий Залужний, він молодець – друга довіра після Зеленського", – зазначив соціолог.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі