п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо кого окупанти призначили керувати «судом» у Маріуполі: деталі

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Стало відомо кого окупанти призначили керувати «судом» у Маріуполі: деталі

views160

17.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Видання Патріот Донбасу продовжує відстежувати дії колаборантів, які переходять на бік російських окупантів починають працювати у так званих судах «Л/ДНР», правоохоронних органах окупаційної влади та в «адміністраціях» захоплених населених пунктів.

Черговий суддя -  зрадник Дмитро Демочко, як повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, «добровільно  перейшов працювати на бік ворога». Його було призначено головою, так званого суду «ДНР» в окупованому Маріуполі.

Цей «суддя» вже висловив бажання вести судові процеси над українськими військовими, волонтерами та активістами. Петро Андрющенко характеризує цього суддю, як «вмотивованого» зрадника.  

  

Дмитро Демочко здійснював правосуддя іменем України до початку російського вторгнення. Останнє його судове рішення у Першотравневому районному суді Мангуша датується 14 лютого, цього року. 

У 2017 році ВРП внесла подання до президента України на безстрокове призначення Демочка суддею. Причому, кваліфікаційна комісія навіть не розглядала його кандидатуру та й інших 60 суддів на таке призначення.