середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, кого окупанти призначили керувати Лиманом (фото)

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Новини окупації

Стало відомо, кого окупанти призначили керувати Лиманом (фото)

views2532

01.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

В окупованому нещодавно Лимані, що на Донеччині, російські загарбники намагаються створити окупаційну адміністрацію. Для цього вони використовують місцевих колаборантів з колишніх чиновників, депутатів Лиманської міської ради.

Як повідомили місцеві джерела, окупанти, щоб хоч якось легітимізувати призначення своєї людини з колаборантів, оголосили в місті що буде видаватися гуманітарна допомога.

Люди, які знаходяться в окупованому місті у надскладних умовах, прийшли отримати допомогу. Там їм і запропонували кандидатуру «російського гауляйтера» Лиману.

Окупанти визначилися, що містом буде керувати Олександр Токарчик, який до цього очолював підрозділ КП «Вода Донбасу» у Лимані та був місцевим депутатом від партії «Опозиційний блок».

Як повідомляє джерело з Лиману, людей запросили отримати гуманітарну, щоб під час призначення  було як можна більше людей та була так звана масовка. Інформацію про співпрацю Токарчика з окупантами підтвердило й інше джерело.   

Показово, що представники КП «Вода Донбасу» були разом з маріонеткою РФ у Донецьку Денисом Пушиліним під час знімання пропагандистського сюжету на греблі Оскільського водосховища.

Гідровузол цієї греблі був зруйнований окупантами, що призвело до того, що замість водосховища вже практично пустеля. Бо вся вода пішла у Сіверський Донець. Ця гребля знаходиться практично на адмінкордоні Лиманської ОТГ та Харківської області.  

Відомо також і про інші призначення в окупаційну адміністрацію Лиману, але поки йде перевірка інформації.