вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, яким чином вдалося запобігти створенню так званої «ХНР» у 2014 році (фото)

Андрій Вишнівський


Новини , Події

Стало відомо, яким чином вдалося запобігти створенню так званої «ХНР» у 2014 році (фото)

views11073

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

 

Сім років тому вдалося звільнити будівлю Харківської обласної державної адміністрації, яка була захоплена сепаратистами.

 

Про це повідомив очільник МВС України Арсен Аваков. 

 

«8 квітня 2014 року  надважлива дата для мене. 7 років тому ми провели антитерористичну операцію зі звільнення Харківської ОДА від сепаратистів – чітко, швидко, без єдиного пострілу. Нам вдалося врятувати Харків від трагічної долі Донецька, Луганська та багатьох інших міст і сіл Донбасу, що їх сьомий рік розорюють сепаратисти і російські найманці», – написав він.

 

Міністр висловив подяку всім, хто був залучений до процесу – харків’янам, які не прийняли ідеологію розвалу держави та вбивства, Харківському університету внутрішніх справ, Нацгвардії та всім представникам «Ягуара».

 

Першою перемогою у війні з Російською Федерацією, назвав сьогоднішню дату начальник департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. Він наголосив на рішучості, що була тоді та яка не дозволила озброїтися загарбникам адміністративної будівлі.

 

«А можливо, Харків повторив би сумну долю Донецька і Луганська, де, на жаль, не вдалося дати відсіч агресору. Але куди Україна ще обов'язково повернеться», – підкреслив Шевченко.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та просто неба

 

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та просто неба

На зображенні може бути: просто неба

Коментарi (15)

володимир (4 тижні тому)

Авакову РЕСПЕКТ

АНТ (1 місяць тому)

ОЛЕГ ТИ ЗВИЧАЙНИЙ СЕПАР,ТА РОСІЙСЬКИЙ НАЙМАНЕЦЬ.ПИШЕШ БРЕД ТА МАРАЗМ ДЕСЬ У СИБІРУ,АВАКОВ ВАМ МАСКАЛЯМ ПОПЕРЕК ГОРЛА СТОЇТЬ.

Олег (2 місяці тому)

Все складніше, ніж малюється для загалу. Всі ці "героїчні звільнення від загарбників" і так далі. Ні в якому разі не хочу спаплюжити честь та гідність воїнів, які чесно виконували свій обов'язок з будь-якого боку - той хто в окопах завжди заслуговує на вшанування. Інакше усіх солдатів світу можна навпіл поділити на "героїв" і "злочинців". Стосовно ХНР - ця формація була просто стратегічно непотрібна. Така ж сама ситуація з Маріуполем. Керівництво РФ одразу зрозуміло мету конфлікту, організованого США (ЄС тут - вимушений співучасник, який досі не розібрався з наслідками конфлікту у Косово, зрежисованим їхнім заокеанським союзником). Тому, давши команду усім «своїм виконавцям» відійти, РФ обмежилась тільки ОРДЛО, як необхідною і достатньою умовою утримання України як воюючої держави, разом з тим "ковтаючою" ресурси Заходу як поранений звір. У той час, коли РФ у досить помірному режимі утримує де-факто окуповані території двох областей. Наразі вже стало очевидним, що Захід не збирається "годувати" Україну, збагнувши, що втягнути РФ у "велику війну" не вдалося, а той режим, який їм вже тепер нав'язаний Росією, виявляється дуже збитковим. Існує ще багато аргументів на користь цієї теорії, але за браком місця та часу описувати тут їх усі немає сенсу. Аваков дуже талановито "зачепився" за "історію ХНР", замаскувавши таким чином своє справжнє лице і призначення, звісно ж не без допомоги його кураторів (за певних причин не буду їх називати - хто має логіку, той зрозуміє, проаналізувавши діяльність Авакова за увесь час з 2014 р.).

Киевлянин (4 місяці тому)

Авакову РЕСПЕКТ за то, что активно учавствовал и не отдали Харькой паРашистам! Это факт всем известный и не оспариваемый. Можно всех критиковать (и есть за что!!!) но и благодарность он заслужил.

ник (4 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "антисемітизм"

Дмитро (5 місяців тому)

Може і є багато дорікань Авакову, але не можна заперечувати той факт, що своєю рішучестю він врятував Харків від війни...

николай (7 місяців тому)

МЫ УКРАИНЦЫ горло любому врагу грызть будем кадыки вырывать будем всем врагам свободолюбимой и трудовой УКРАИНЫ !Враги ЗАПОМНИТЕ ЭТО! СВОБОДОЛЮБИВУЮ НАЦИЮ УНИЧТОЖИТЬ НЕ ВОЗМОЖНО НИКОГДА !!! СЛАВА УКРАИНЕ !!! ВСУ СЛАВА СЛАВА !!!СЛАВА!!!

гость (7 місяців тому)

KАСАП0ФАШИСТЫ ? BAЛЯНКИ , НЕМЫТЫЕ и прочие ПфедеРАСТЫ ! . . Сперва - - СНИМИТЕ - ФАШИССТКУЮ триколорную тряпку с КРЕМЛЯ !.... . Потом - ОТДАЙТЕ КРЫМ и восток донбасса .. . . . И перестаньте ХРЮКАТЬ чепуху , - - что ГИРКИН сам , по ЗОВУ СЕРДЦА начал бомбить города донецкой и лугансской областей !.. . . ... . . ПОТОМ -- ВОЗМОЖЭН ДИАЛОГ ! ...

Дима Золочевский (7 місяців тому)

Пам'ятаю цей вечір і підігрітий натовп переважно неповнолітніх. Дорослі фсбшники чіплялися до перехожих з закликами підтримати Путіна. Жодного українського правоохоронця в формі там не було. Невеликий загін активістів перекривав вхід до ОДА.

Українка (7 місяців тому)

Велика дяка спецпідрозділу ЯГУАР, Академії ВВ( зараз НАНГУ), в/ч 3005 за мир у нашому місті