понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стало відомо, скільки в Україні жінок – учасниць бойових дій

Мартирос Григорян


Суспільство

Стало відомо, скільки в Україні жінок – учасниць бойових дій

views676

17.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Україні налічується більш як 400 тисяч учасників бойових дій, з них понад 19 тисяч жінки.

Як передає «Патріот Донбасу», з посиланням на пресслужбу міністерства у справах ветеранів, про це сказала міністр Юлія Лапутіна під час зустрічі зі спеціальним представником голови ОБСЄ з гендерних питань Ліліяною Паліхович.

 

 

«В Україні з понад 400 тисяч учасників бойових дій понад 19 тисяч  жінки. Наразі досі існують певні проблеми у питаннях медичної допомоги жінкам-військовослужбовцям, і Мінветеранів продовжує працювати у напрямку розв'язання цих питань. До речі, це стосується не тільки ветеранок. Ми усвідомлюємо, що необхідно змінювати систему медичної та психологічної підтримки захисників України в цілому», наголосила пані Лапутіна.

Очільниця Мінветеранів акцентувала на тому, що особливу увагу сьогодні міністерство приділяє шанобливому ставленню до ветеранів та ветеранок і гідному вшануванню пам’яті загиблих на Сході України воїнів.За словами пані Лапутіної, восьмий рік триває російсько-українська війна, на якій ми втратили 4410 захисників, 19 з них – це жінки-військовослужбовці. Тому Міністерство також підтримує родини, дітей полеглих захисників та захисниць».

Також Голова відомства проінформувала представників ОБСЄ та Посольства Швеції про ключові напрямки роботи Міністерства ветеранів.

/Думка автора/

Без зайвого пафосу зазначу, що українські жінки поістині дивовижні. Українки завжди славилися не лише красою, а й незламною силою духу. Вони здатні винести абсолютно всі труднощі від хвороби до бідності, завжди виявляли й виявляють чудеса героїзму як у життєвих «битвах», так і на реальному полі бою.

Українки своїми діями відстоюють українську національну ідею та доводиться навіть виборювати Незалежність соборної української держави на полі бою, в умовах війни. Беруть активну участь в процесі генерування інноваційних ідей у нашому модернізованому світі.

Бути жінкою в Україні ШАНОБЛИВО!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі