п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стали відомі прізвища колаборантів-втікачів з Лимана

Олександр Слов'янець


Події

Стали відомі прізвища колаборантів-втікачів з Лимана

views4474

26.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Колаборанти з Лимана разом із гауляйтером наразі перебувають в окупованому Єнакієвому,  де переховуються від українського правосуддя, вдають, що вони ще й досі місцева влада, та займаються імітацією бурхливої діяльності.  

Багато колаборантів з Лимана, які співпрацювали з окупантами, втекли з міста практично відразу після початку контрнаступу на Харківщині. Втік з міста й гауляйтер Олександр Петрикин, якого у свій час відправили керувати окупаційною владою до Лимана з Єнакієвого.

Ще за два тижні до звільнення міста Силами оборони України найбільш відомі місцеві колаборанти з Лимана та територіальної громади втекли, хто куди. Хтось поїхав до РФ, а хтось заховався від правосуддя на тимчасово окупованій частині Донецької області.

Наприклад,  гауляйтер Щурового тепер став «отаманом козаків».   

Тепер Петрикин, колишній керівник окупаційної влади Лимана, проводить у Єнакієвому «апаратну нараду» зі зрадниками.

Деяких з них вже ідентифікували мешканці Лиману, що люто ненавидять зрадників, які співпрацювали з окупантами.

На фото колаборанти, які колись працювали у місцевому самоврядуванні Лимана, а потім перейшли на бік ворога. Ідентифіковані поки не всі. Деяким з них вже оголошено підозри у колабораціонізмі.  

1. Світлана Шепель – була головним бухгалтером КП «Лиманський зеленбуд». При окупантах займалася питаннями діловодство та зверненнями громадян.  

2.  Вікторія Зінчук займалася культурою у Лимані. Вже отримала заочне повідомлення про підозру за співпрацю з окупантами.

3. Зоя Сироватська очолювала «відділ архітектури» при окупантах.

4.  Людмила Рибіна – відповідала до окупації за патріотичне виховання. При окупантах, ймовірно, очолювала «відділ освіти».

5. Поки не ідентифікований. Але відомо, що він колишній юрист й, можливо, колишній співробітник правоохоронних органів. Яку посаду обіймав при окупантах, поки не зрозуміло.

6. Надія Мороз – була майстром у КП «Зеленбуд». При окупантах займалася похованнями та питаннями ЖКГ. 

7. Артем Діденко – був спеціалістом земельного відділу у Лимані. Посада в окупаційній владі не відома, але активно співпрацював.

8. Олександр Петрикин – гауляйтер Лимана.  

Нагадаємо, що  священник РПЦ хрестив окупантів в мішках для трупів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі