вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Стали відомі прізвища двох окупантів, які застрелили мешканця Гостомеля за відмову розвантажувати боєприпаси та зброю

Олександр Слов'янець


Події

Стали відомі прізвища двох окупантів, які застрелили мешканця Гостомеля за відмову розвантажувати боєприпаси та зброю

views547

02.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Обидва вони з Костроми та, ймовірно, є військовослужбовцями з 331-го гвардійського парашутно-десантного Костромського полку. Підрозділи цього полку саме у той час перебували в районі Гостомелю.

Олексій Токмаков та Олексій Крошкін вбили жителя Гостомеля 11 березня на території притулку для тварин, де окупанти облаштували свою базу та завозили туди зброю, амуніцію й боєприпаси.

Для розвантаження окупанти використовували місцевих мешканців. Один з українців відмовився розвантажувати ящики, посилаючись на те, що в нього хвора спина.

У відповідь на це Токмаков, який був командиром Крошкіна, віддав наказ розстріляти цивільного через відмову допомагати окупантам. Олексій Крошкін кількома пострілами у груди та живіт вбив жителя Гостомеля.   

Олексію Токмакову та Олексію Крошкіну наразі оголошено підозру по декількох статтях ККУ. Зокрема, це насильство над населенням, ведення агресивної війни, порушення законів і звичаїв війни, посягання на територіальну цілісність України.

Токмакову та Крошкіну по 24 роки. Вони обидва 1998 року народження. Жертві воєнного злочину було 47 років.

Нагадаємо, що стало відомо прізвище кадирівця, який розстрілював у потилицю мешканців Бучанського району, а у Херсоні окупанти перевіряли речі батьків перед школою 1 вересня.     

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі