понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США запровадили санкції на імпорт російського золота

Наталя


Події , Політика

США запровадили санкції на імпорт російського золота

views62

28.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Сполучені Штати Америки та кілька ключових економічних союзників запровадили заборону на імпорт російського золота.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну США.

Як було оголошено на саміті G7, Сполучені Штати приєдналися до обмежень щодо імпорту російського золота, найбільшого експорту РФ за межами енергетичного сектора, разом з Британією, Канадою та Японією.

Крім того, санкції запроваджені проти низки компаній ("Камаз", "Туполєв" і "Союз добровольців Донбасу"), багато з яких мають вирішальне значення для оборонно-промислової бази Російської Федерації, включаючи державну корпорацію Ростех, а також проти 57 росіян.

У чорний список Мінфіну США цього разу потрапили, зокрема, проросійські колаборанти (наприклад, Галина Данильченко), пропагандистка Тіна Канделакі та екс-міністр оборони РФ Сергій Сердюков. 

"Широкі багатосторонні зобов'язання та дії членів G7 цього тижня ще більше обмежили доступ Російської Федерації до технологій, що мають вирішальне значення для їх збройних сил. Націлювання на російську оборонну промисловість знизить можливості Путіна і ще більше ускладнить його війну проти України, яка вже страждає від порушених ланцюжків поставок та збоїв у логістиці", - зазначила міністр фінансів США Джанет Єллен.