понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США передадуть Україні зброю, яка необхідна на нинішньому етапі війни

Наталя


Події , Озброєння та техніка

США передадуть Україні зброю, яка необхідна на нинішньому етапі війни

views77

01.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Адміністрація президента США Джо Байдена наголошує, що новий пакет допомоги Україні, який не міститиме ракет з радіусом дії до 300 км, все ж матиме зброю, що потрібна українській армії саме на нинішньому етапі війни.

Про це заявив у коментарі CNN заступник радника з питань національної безпеки Джон Файнер.

«Ми завжди намагалися забезпечити українців саме тим, що, на нашу думку, необхідно, аби вони змогли відбити російський наступ на їхню країну. Це спрацювало на перших етапах, українці змогли виграти битву за Київ і відігнати росіян від своєї столиці. Тепер конфлікт перейшов у іншу фазу на півдні та сході країни», – зауважив високопосадовець адміністрації Байдена.

Він підкреслив, що поставки нової зброї в Україну дадуть їй можливість завдавати точних ударів по російських цілях на полі бою. Таким чином він прокоментував позицію Білого дому щодо надання ЗСУ ракет радіусом дії до 70-80 км та рішення поки що утриматися від відправки систем, здатних уражати цілі на відстані до 300 км.

«Ми вважаємо, що це відповідає їхнім потребам», – зауважив у цьому зв’язку Файнер.

Він також зазначив, що США, зі свого боку, попросили Україну гарантувати, що ці системи не використовуватимуться для нанесення ударів по об’єктах на території росії, й застосовуватимуться для оборони української території.